おしらせ

ホーム > Микрокредит > Кредобанк відгуки клієнтів, сторінка 2

Кредобанк відгуки клієнтів, сторінка 2

2023年11月24日

За цей час на ринку з’явилося багато альтернатив, тому навіть не знаю, що і робити) Здивуйте мене чимось як клієнта. Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту, реклами і для аналізу нашого трафіку.

 • Що радує, так це велика присутність на карті України.
 • Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури.
 • До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу.

Поїхала працювати в Данію по контракту. Оскільки без CPR коду та данської ID картки в Данському банку не можливо відкрити рахунок, тому по рекомендаціям роботодавця відкрила валютний рахунок на декілька місяців в цьому горе банку. Що у вас за бардак в Івано-Франківську !!!??? Згідно доручення з-за кордону, завіреного у нотаріуса в Україні, не можу через довірену особу зняти власні кошти ФОПа !!!??? Планую писати заяву у відповідні служби, в філію національного банку в Івано-Франківську та журналістам !!! Невігластво працівників зашкалює !!! Просила реструктуризацію на автокредит, так навіть слухати не захотіли, справно платила 4 роки, але після народження другої дитини зрозуміла, що останній рік не потягну.

Заборгованість по Кредо банк

А тут я не можу добитись де вони зникли. Тримав депозит рік, дуже хвилювався, історій наслухався про неповернення й тд. Не міг дочекатися березня, щоб забрати гроші.

кредобанк відгуки

Запитую, де я можу перерахувати, бо сума не мала, мені відповіли, що присядьте на диванчику і там рахуйте. Уявіть собі, на диванчику, прямо у приміщенні, де відвідувачі банку. Кредобанк, на відміну від інших банків, навіть не має спеціальної кімнати, де клієнт може спокійно перерахувати власні кошти, бо суми ж різні є, в сотні тисяч. Я трохи рахувала, але то таке рахування, де працівники між собою спілкуються, інші клієнти, постійно збиваєшся і відволікаєшся. Повернулася додому, відкрила пачку з 200-соткми і там …..

Ще одна парафія на Ковельщині перейшла до Православної церкви України

І робить це банк массово і свідомо. Інформація до здійснення трансакції про те, що так буде, банком надана не була. Завдяки діям Кредобанку мої діти два тижні не матимуть що їсти. І так ситуація хоч вбийся, а тут ще завдяки Кредобанку їсти ми тепер не будемо взагалі. Сподіваюся, це зробить керівництво Кредобанку щасливішим і надасть особливої втіхи під час війни.

 • Звернулась до консультанта Маріі Козак, яка була вільна в той час.
 • Звісно, що гроші були відповідним чином складені та запаковані.
 • Єдиний мінус для мене – це черги.
 • Получилось що після першого разу зняття готівки, банк потихому знімав комісію і не повідомляв мене про це.

Не беріть кредит на речі, які ви не можете собі дозволити і без яких ви можете обійтися. Об’єктивно оцінюйте свої фінансові можливості – не варто влізати в борги без вагомих причин.

ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Це було не моє рішення, а роботодавця. Два рази брала у них споживчі кредити. Правда, один раз прострочила виплату на пару днів, оскільки мені вчасно не виплатили зарплатню і мені нарахували п… Єдиний мінус для мене – це рейтинг мфо черги. Коли не прийду до відділення, яке знаходиться по проспекту Грушевського 42, завжди вони є. Не завжди всі каси працюють, в більшості випадків з трьох працює одна. Крім того, співробітники бувають іноді ввічливі.

кредобанк відгуки

Але все пройшло гладко, навіть думка закралася, а не продовжити чи. Банк веде свою діяльність вже досить давно. Клієнти, звичайно, залишили величезну кількість відгуків на різних ресурсах. Це хороший, надійний банк, відмінний фінансовий партнер з високою якістю обслуговування за міжнародними стандартами. Якщо ви співпрацювали з даним банком, залиште свій коментар у формі нижче, можливо ваш відгук про Кредобанк буде корисний для користувачів порталу Дельта Фінанс. Вкладення в банківські депозити або інші інвестиційні операції пов’язані з ризиками, включаючи ризик втрати частини або всієї суми інвестицій.

Проблеми з безпекою та конфіденційністю у банку

Начебто все добре, але зовсім ніяких переваг перед іншими банками. У картки навіть немає назви (!), Просто безіменна картка. І лише одна у всьому асортименті у Кредо.

Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту. З компанією KEY4 почали співпрацю з Що робити, якщо немає чим платити за кредит IT-аудиту. Перше що відразу порадувало – якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість.

Список отзывов клиентов о качестве работы Кредобанка и его контакты

Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0352.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0352.ua – Сайт міста Тернополя. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом. Відгук – це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов’язковою аргументацією залишеного відгука. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз’яснення питань, що цікавлять. Данський банк вчасно нарахував та відправив кошти.

 • Кредобанк – український банк, заснований в 1990 році, з головним офісом у Львові.
 • Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість.

Дзвонила і на гарячу лінію, і в відділення ходила, нічим не допомогли. Вже майже кінець березня, а я не можу добитись де взагалі знаходиться моя заробітна плата. Отримали результат у обумовлений час та в рамках узгодженого бюджету. Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні.

Учителі з Ковеля здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі

Тиждень тому зіткнулася з не дуже приємною касиркою на ім’я Марина. Вона не хамила, але розмовляла так, немов я у неї гроші вкрала. А тепер з приводу цього питання можу сказати як людина, яка пропрацювала 5 років у компанії, що супроводжує ПЗ, встановлене в даному банку – вкотре нахабна брехня. Не може система просто так підтягнути не ту інформацію,”не ту цифру у мобільний телефон”, оскільки вся вона зберігається у базі, а я не змінювала свій телефон. І навіть тут я можу припустити, що співробітники забули змінити мою адресу прописки, про яку вказано на початку цього повідомлення – ось істина причина.

Я схиляюсь до першого варіанту. На додаток, всі розмови з контактом центром записуються, легко можна відстежити що саме було сказано. 3) – “Яка інформація була не вказана в заявці та з якої причини?” 
– “Система “сама” переплутала 1 цифру у номері телефону”. Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін.

Срочно нужны деньги?

Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.

 • Я, Барилко Віталій Петрович, на даний час працюю на посаді начальника відділення АТ “Кредобанк” у м.
 • І так ситуація хоч вбийся, а тут ще завдяки Кредобанку їсти ми тепер не будемо взагалі.
 • Ще подобається навігація банку, мінімум персоналу – максимум ефективного робочого процесу.
 • Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла.

Пошкоджена купюра, яка просто нагло всунена поміж інших десь всередині. Один край зверху в синьому чорнилі, а інший кут купюри зрізаний навскоси.

Професії-банкіра присвятив своє майбутнє. В одному відділенні не було валюти, вирішив подивитися де інше і зрозумів, що варіанта всього два. Дала реквізити для зарахування у валюті євро, але дві мої заробітні плати за січень та лютий так і не прийшли. Получилось що після першого разу зняття готівки, банк потихому знімав комісію і не повідомляв мене про це. Кредобанк – український банк, заснований в 1990 році, з головним офісом у Львові. На 100% належить найбільшому державному банку Польщі PKO Bank Polski і є найбільшою польською інвестицією в український банківський сектор. Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши “Приймаю”, Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.

кредобанк відгуки

Я ось недавно собі відкривав такий депозит в одному з відділень. Сподобалося, що швидко проконсультували, відкрили, відразу гроші на рахунок ввели спілкувалися співробітники ввічливо, але тільки чергу була до каси, що погано. Принципи відповідального запозичення. Підходьте відповідально до питання позики грошей, не займайте більше, ніж потрібно.

pagetop